TR | EN

Anasayfa : Haberler : Multipl Myelom Ustalık Sınıfı / Transfüzyon Tıbbı Kan Bankacılığı ve Hemaferez Ustalık Sınıfı Katılımcı Listeleri

Multipl Myelom Ustalık Sınıfı / Transfüzyon Tıbbı Kan Bankacılığı ve Hemaferez Ustalık Sınıfı Katılımcı Listeleri

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimizin mezuniyet sonrası eğitim çalışmalarından olan “Türk Kanbilimi Akademisi” yeni sınıfları için gelen başvurular ayrıntılı puanlama sistemi doğrultusunda değerlendirilmiş olup katılımcı listeleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Akademiye katılacak genç meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.

Türk Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu

Multipl Myelom Ustalık Sınıfı
  Adı Soyadı Kurum İl Uzmanlık Alanı
1 Esra Sarıbacak Can Ankara Yıldırım Beyazıt Dışkapı EAH Ankara Hematoloji
2 Utku Iltar Antalya EAH Antalya Hematoloji
3 Senem Maral Ankara Yıldırım Beyazıt Dışkapı EAH Ankara Hematoloji
4 Ümit Yavuz Malkan Ankara Yıldırım Beyazıt Dışkapı EAH Ankara Hematoloji
5 Itır Şirinoğlu Demiriz Bakırköy EAH İstanbul Hematoloji
6 Hakkı Onur Kırkızlar Trakya ÜTF Edirne Hematoloji
7 Demet Çekdemir Anadolu Sağlık Merkezi Kocaeli Hematoloji
8 Mehmet Sezgin Pepeler Ordu Devlet Hastanesi Ordu Hematoloji
9 Ayfer Gedük Kocaeli ÜTF Kocaeli Hematoloji
10 Ahmet Kürşad Güneş Şanlıurfa Mehmet Akif İnan EAH Şanlıurfa Hematoloji
11 Pelin Aytan Başkent Ü. Adana Dr.Turgut Noyan Uyg. Ve Arş. Hastanesi Adana Hematoloji
12 Atakan Tekinalp Konya EAH Konya Hematoloji
13 Ali İhsan Gemici Şanlıurfa Mehmet Akif İnan EAH Şanlıurfa Hematoloji
14 Vedat Aslan Antalya EAH Antalya Hematoloji
15 Nilay Ermantaş Rize EAH Rize Hematoloji
16 Can Özlü Erzurum Bölge EAH Erzurum Hematoloji
17 Doğuş Türkyılmaz Dokuz Eylül ÜTF İzmir Hematoloji
18 Volkan Karakuş Muğla Sıtkı Koçman ÜTF Muğla Hematoloji
Transfüzyon Tıbbı Kan Bankacılığı ve Hemaferez Ustalık Sınıfı
  Adı Soyadı Kurum İl Uzmanlık Alanı
1 Yeşim Oymak Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi EAH İzmir Çocuk Hematoloji
2 Dilek Gürlek Gökçebay Ankara Keçiören EAH Ankara Çocuk Hematoloji
3 Berna Ateşağaoğlu Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir Hematoloji
4 Utku Aygüneş Uludağ ÜTF Bursa Çocuk Hematoloji
5 Gül İlhan Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi Hatay Hematoloji
6 Begüm Şirin Koç İstanbul Ü. Cerrahpaşa TF İstanbul Çocuk Hematoloji
7 Gülen Tüysüz Kintrup Akdeniz ÜTF Antalya Çocuk Hematoloji
8 Funda Tayfun Küpesiz Antalya EAH Antalya Çocuk Hematoloji
9 Ersin Toret Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Balıkesir Çocuk Hematoloji
10 Ayşe Burcu Akıncı Şanlıurfa EAH Şanlıurfa Çocuk Hematoloji
11 Başak Ünver Koluman Adana Numune EAH Adana Hematoloji
12 Mustafa Duran Mardin Devlet Hastanesi Mardin Hematoloji
13 Tuğba Belgemen Özer Medeniyet Ünv. Göztepe EAH İstanbul Çocuk Hematoloji
14 Fatih Öcal Kahramanmaraş Sütçü İmam ÜTF Kahramanmaraş Hematoloji
15 Burçak Tatlı Güneş İzmir Tepecik EAH İzmir Çocuk Hematoloji
16 Melek Işık Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıklar Hematoloji Onkoloji EAH Ankara Çocuk Hematoloji
17 Süheyla Ocak Marmara Ü. Pendik EAH İstanbul Çocuk Hematoloji
18 Işıl Erdoğan Özünal İstanbul Medeniyet Ü. Göztepe EAH İstanbul Hematoloji
19 Özlem Tüfekçi Dokuz Eylül ÜTF İzmir Çocuk Hematoloji


DERNEĞİMİZ

Yönetim Kurulu
Denetim ve Disiplin Kurulları
Bilimsel Alt Komiteler
Üyelik
Tüzük
THD Disiplin Yönergesi
Tarihçe
Faaliyet Kitabı

TOPLANTILAR

Kongre ve Kurslar
HEKHEP ve HALKHEP
Türk Hematoloji Okulu
Eğitim Programı
Diğer Toplantılar

ÖDÜL VE DESTEKLER

Hematoloji Tezi Destek Programı
Araştırma Projelerine Destek Programı
Genç Araştırıcılar İçin Yurt Dışı Desteği
Uluslararası Bilimsel Yayınlara Destek ve
Özendirme Programı

Ulusal Kongre Bildiri Ödülü
HAUD Programı
YDUS Başarı Bursu

HABERLER

Haber ve Duyurular
Basında THD
Endüstriden Haberler
TTB Duyuruları

Anasayfa   |  Dernek Hakkında |  İletişim
2016 © Bu sitenin tüm hakları Türk Hematoloji Derneği'ne aittir.
Kullanım Koşulları

LookUs & Online Makale