Merhaba,
Label

Online Eğitim- Paroksismal Noktürnal Hemoglobinüri Tanı ve Tedavi Yaklaşımları

 Online Eğitim- Paroksismal Noktürnal Hemoglobinüri Tanı ve Tedavi Yaklaşımları

18.03.2015

 

 

Türk Hematoloji Derneği tarafından 18 Mart 2015 Çarşamba günü saat 19:00'da "Paroksismal Noktürnal Hemoglobinüri Tanı ve Tedavi Yaklaşımları" başlıklı toplantı interaktif olarak canlı yayınlanacaktır.

Moderatör
Prof. Dr. Mehmet Sönmez
THD Yönetim Kurulu Üyesi ve KTÜ Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Hematoloji Bilim Dalı, Trabzon

Konuşmacılar
Doç. Dr. Fahri Şahin / PNH Semptomları ve Tromboz Riski
THD Hemofili BAK Sekreteri ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Hematoloji Bilim Dalı, İzmir 

Doç. Dr. Vildan Özkocaman / Kemik İliği Yetmezlikleri ve PNH
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Hematoloji Bilim Dalı, Bursa 


18 Mart 2015 – Çarşamba saat 19:00’da başlayacak olan canlı yayını takip edebilmeniz için kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.


Zbox Medical Information yayınlarına bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden katılabilir, webcastlerimizin sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacılarımıza iletebilirsiniz.
 


Önemli Bilgiler ; 

Online hizmetlerimiz yalnızca sağlık çalışanları içindir. Türkiye'de hizmet veren bir tıp doktoru/eczacı iseniz "kayıt ol" linkini tıklayarak bunu doğrulamanız istenecektir. Kayıt ve doğrulama işleminden sonra size yollanacak e-postadaki linke tıklayarak online hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Sayın Katılımcılar; Hotmail, Yahoo ve Gmail gibi ücretsiz e-mail hizmeti sağlayan bazı servis sağlayıcılarda zboxmedia.com dan gelen e-mailler zaman zaman "Önemsiz E-posta" klasörüne düşmektedir. Lütfen katılım bilgilerinizin size ulaşabilmesi için bu klasördeki e-mallerinizi kontrol ediniz.